LOT ECONOMY NA LOT WIDOKOWY BALONEM DLA 7 OSÓB

LOT ECONOMY NA LOT WIDOKOWY BALONEM DLA 7 OSÓB

prod36170924174455-526×462
5%

To dobra propozycja dla grupy przyjaciół, rodziców z dziećmi, pracowników jednej firmy, poszukiwaczy wspólnych przygód i wszystkich tych którzy chcą cieszyć się wrażeniami z lotu. Blankiet biletu ma oryginalny, nowoczesny wygląd i jest starannie i elegancko opakowany, aby nadawał się do wręczenia jako wyjątkowy prezent podczas szczególnych okazji. Dla tych którym się bardzo spieszy przewidzieliśmy możliwość otrzymania tzw. elektronicznego biletu, czyli przesłania specjalnego druku z potwierdzeniem zakupu biletu, natychmiast po wpłacie pieniędzy.

W tej opcji nie ma możliwości dowolnego ustalania własnego terminu i wyboru miejsca startu. Loty widokowe odbywają się 1-2 razy w tygodniu w proponowanych przez nas terminach, ze stałych startowisk głównie na Podbeskidziu, śląskiej aglomeracji i czasami na Jurze. Jeżeli chcą Państwo mieć możliwość ustalenia własnego terminu lotu balonem i lokalizacji to prosimy o wybranie podobnego ale nieco droższego biletu w kategorii EXCLUSIVE.

Wszystkie nasze bilety na loty balonem są ważne przez okres jednego roku i w tym czasie należy umówić się na ich realizację.

Loty widokowe balonem na bilety ECONOMY realizujemy regularnie przez cały rok, jak tylko dopisuje pogoda. Aby zrealizować lot balonem trzeba się wcześniej zapisać na jeden z proponowanych przez nas terminów.

Średni czas lotu balonem wynosi ok. 1 godzinę (+/- 15 min.). Cała przygoda od momentu spotkania z nami do czasu powrotu zajmuje zwykle ok. 2,5 do 3 godzin. Ze względu na specyficzne warunki meteo konieczne do lotów balonowych, starty mogą odbywać się jedynie tuż po świcie lub na ok. 1,5 – 2 godziny przed zachodem słońca. Wyjątkiem jest okres zimowy, kiedy takie ograniczenia nie istnieją. Po locie wspólne składanie balonu, toast „szampanem”, ceremonia pasowania na „Zdobywców Przestworzy” i powrót samochodem terenowym, który podczas lotu podążał cały czas za balonem. Dzieci powinny mieć ukończone minimum 8 lat, a do lat 14 muszą lecieć w towarzystwie rodzica lub prawnego opiekuna. Ubiór pasażerów jest dowolny, ale trzeba pamiętać, że lądowania balonów odbywają się często na łące lub ściernisku i wygodne buty oraz długie spodnie mogą okazać się przydatne. W balonie nie jest dużo zimniej niż na ziemi. Nie odczuwa się także wiatru. Warto jednak zabrać se sobą np. polarową kurtkę lub bluzę, bo nawet w środku lata poranki i wieczory bywają chłodne.

Przed zakupem biletu prosimy o kontakt pod nr tel. 0048 721 999 440 lub biuro@newshotel.pl , istnieje możliwość za dopłata zorganizowania dojazdu.

———

UWAGA: Firma organizująca loty posiada Certyfikat Operatora Lotniczego (AOC) i wymagane ustawą ubezpieczenia. Przestrzegamy przed korzystaniem z usług firm nie legitymujących się takim certyfikatem ponieważ działają one nielegalnie. Certyfikat AOC zgodnie z polskim oraz unijnym prawem jest obowiązkowym i jedynym dokumentem uprawniającym firmy balonowe do komercyjnych lotów z pasażerami. Jego brak oznacza, że firma lub użytkowany przez nią sprzęt nie przeszedł obowiązkowej weryfikacji pod kątem spełnienia standardów z zakresu bezpieczeństwa lotniczego.

Żądaj zawsze okazania obowiązkowego certyfikatu AOC. Bardzo wiele firm go aktualnie nie posiada i działa nielegalnie! Loty pasażerskie balonem bez ważnego certyfikatu AOC są nieubezpieczone!

organizator : www.nh1.pl

RABAT
DZIĘKI TEMU KODU OTRZYMASZ: 5%
  • Standardowa cena : 3500
Twój kod rabatowy:
3d32b74b