JEDZIEMY DO… CZARNOBYLA 4 DNI

JEDZIEMY DO… CZARNOBYLA 4 DNI

5%

Czarnobyl miejsce znane każdemu na świecie, a mało osób miało okazję je odwiedzić. Wyjazd do elektrowni w Czarnobylu pokazuje miejsce, w którym niechlubna historia spotyka się z tajemnicą, a perełka ideologii socjalistycznej jest symbolem wielkiej tragedii mieszkańców…

W okolicach miasta Prypeć jest „Strefa Zamknięta” mimo zakazów, nadal tam żyją osoby, które odmówiły przesiedleniu. Czarnobyl to niesamowita wyprawa, którą uczestnik zapamięta do końca życia. Niezliczone ilości pustych budynków, opuszczone w pośpiechu gospodarstwa rolne, Wesołe miasteczko. Miasto Prypeć tętniło życiem tylko 16 lat.

Aby wziąć udział w naszej wyprawie w dniu wyjazdu musisz mieć ukończone 18 lat i ważny paszport.

W drodze do strefy wykluczenia poznasz zasady bezpieczeństwa radiologicznego i obejrzysz specjalnie przygotowany materiał wideo na temat katastrofy.
Zobaczycie takie miejsca jak muzeum, cerkiew św. Eliasza, park Wiecznej Chwały, port rzeczny i pomnik upamiętniający osoby zabezpieczające reaktor nr 4 bezpośrednio po eksplozji.
Odwiedzimy reaktor nr 4, w którym wdrażane są skomplikowane rozwiązania mające na celu uczynienie go bezpiecznym dla środowiska. Odwiedzimy tajemniczy obiekt Czarnobyl-2 i zobaczysz radziecki radar poza horyzontalny Duga, którego używano do celów szpiegowskich i zagłuszania zagranicznych stacji radiowych. Następnie udamy się do Prypeci i zobaczysz opuszczony park rozrywki oraz diabelski młyn, na który nigdy nie wsiadło żadne dziecko. Zobaczysz opuszczone łodzie i statki w porcie oraz nakarmimy olbrzymie sumy w rzece Prypeć.

Wyjazd z miast: Katowice, Kraków, Kielce, Radom, Warszawa, Lublin,

Terminy:

I Wyjazd: 14-17.03.2019
II Wyjazd: 18-21.04.2019
III Wyjazd: 16-19.05.2019
IV Wyjazd:13-16.06.2019
V Wyjazd: 11-14.07.2019
VI Wyjazd: 08-11.09.2019
VII Wyjazd: 03-06.10.2019
VIII Wyjazd: 07-11.2019

Program wyjazdu.

Dzień pierwszy.
Wyjazd z Kielc godzina 16:00, przejazd przez Polskę. Nocna podróż do Kijowa

Dzień drugi
Przyjazd do Kijowa, śniadanie. Zwiedzanie Kijowa: Złote Wrota, pomnik Bogdana Chmielnickiego, Ławra Kijowsko-Peczarska, Muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, Sobór Mądrości Bożej, Muzeum Czarnobylskie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, zakwaterowanie, czas wolny.

Dzień trzeci
Śniadanie około godziny 8:00 całodzienny wyjazd na zwiedzanie „Strefy Zamkniętej” w zależności od przewodnika, możliwość zobaczenia miejsc spoza standardowego planu. Około godziny 15:00 Obiad. Przyjazd do Hotelu w godzinach wieczornych. Czas Wolny, możliwość zrobienia zakupów. Wyjazd do Polski

Dzień Czwarty
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych

CENA: 960 zł

Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu*** (pokoje 2,3 osobowe) w centrum Kijowa, wyżywienie (2 śniadania, 1 obiad, 1 obiadokolacja) ubezpieczenie, przejazd komfortowym autokarem, opieka pilota, całodzienna wycieczka – Czarnobyl Tour (polskojęzyczny przewodnik, transfer Kijów – Czarnobyl – Kijów, pozwolenie na wjazd do strefy zamkniętej wraz obowiązkowym ubezpieczeniem), 4h zwiedzanie Kijowa z przewodnikiem. Pozwolenie na fotografowanie i filmowanie.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz biletów komunikacji miejskiej w Kijowie. Orientacyjny koszt: 50 UAH. Ewentualnej dopłaty do pokoju 1 osobowego – 70 zł.
Uwaga: przed zakupem, prosimy o kontakt telefoniczny 721 999 440 lub e-mail: biuro@nh1.pl z zapytaniem o dostępności jak i podpisaniu umowy wyjazdowej. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu pobytu oraz zmiany godziny wyjazdów.

Istnieje możliwość zakupu wyjazdu w 2 ratach, wtedy cena całkowita wynosi 1010 zł, płatność przy umowie 50 % ceny, druga wpłata do 14 dni od daty wyjazdu.

RABAT
DZIĘKI TEMU KODU OTRZYMASZ: 5%
  • Standardowa cena : 960
Twój kod rabatowy:
51b192d7